Рушник дружби і порозуміння

23 грудня 2016 року за підтримки та фінансової допомоги депутата Київської обласної ради від Радикальної партії О. Ляшка, голови Комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Даниленка Анатолія Степановича, депутатів Богуславської районної ради від Радикальної партії О. Ляшка, а також інших двох інших політичних сил, в музеї ужиткового мистецтва «Кам’яниця» стартувала краєзнавча культурно – освітня акція «Богуславський рушник». Метою даної акції є створення найдовшого тканого рушника а Україні. Насамперед створення рушника була покликана бажанням розвивати почуття патріотизму серед дітей та молоді, зацікавити їх історією Богуславщини та популяризувати народні промисли.
На рушнику крім традиційного українського орнаменту будуть виткані в техніці богуславського перебірного ручного ткацтва дати, які тісно пов’язані з визначними подіями та видатними особами Богуславщини.
Як і годиться, будь – яка справа повинна розпочинатися з благословення і тому на даний захід було запрошено духовних отців нашого міста.
До даної акції може долучитися кожен і кожному надається можливість особисто виткати частку рушника та зробити свій внесок в історію Богуславщини.